Czech MMA ranking – červen 2018

Máme tu další vydání českého MMA žebříčku. Vyřadil jsem z něho hned čtyři neaktivní zápasníky Ondřeje Skalníka, který byl druhý pérové váze, Michala Hořejšího, který byl pátý v pérové, Víta Vávru, který vedl lehkou a Viktor Pavlíček

Celý článek

The Devil’s hands – short horror story

The dream is not a dream. The friend is someone completely different. Oh my God, whose hands are these?!   Another short horror story, which I wrote and put on wattpad.com. Its name is The

Celý článek

Rozhovor pro seznam.cz

Rozhovor pro seznam.cz, kde jsem byl hostem Tomáše Vzorka v pořadu Na hraně. Odkaz najdete zde   Moje povídky najdete zde.

Lechtivá povídka v časopisu Playboy

V květnovém vydání časopisu Playboy mi vyšla lechtivá povídka ‚Poslední akční hrdina‘. Další mé především hororové práce si můžete přečíst na https://www.wattpad.com/user/Danik1973 Na videu najdete mini ukázku:

Poslední přání – hororová povídka

Další hororová povídka, kterou jsem na wattpad.com. Jmenuje se ‚Poslední přání‘ a najdete jí zde. Budu rád za přečtení a sdílení. Díky moc. Štědrý den je nejen čas splněných přání, ale i hádek, slz a umírání.

Czech MMA ranking – březen 2018

Máme tu další vydání českého MMA žebříčku. Na sherdog.com nebyl do dnešního dne připsán snad žádný český turnaj, který se od ledna uskutečnil, takže ani já jsem pořadím takřka vůbec nehýbal. Abych byl přesnější chybí dopsat GCF z Nymburka a XFN z Příbrami a z Pardubic. Nakonec změny jsem přece jen udělal. Posunul jsem Vitěslava Rajnocha na třetí místo v lehké, kde nahradil Romana Dik po jeho prohře ve Finsku. Před něj se dostal i Jaroslav Jartim a tím pádem z žebříčku vypadl Jan Malach. Z těžké váhy jsem vyřadil pro neaktivitu Jiřího Palusku a na jeho místo nasadil Jakuba Dittricha. Zde jsou

Celý článek

Spisovatel

Našel jsem nové odbytiště pro své příběhy – wattpad.com. První povídka, kterou jsem tam dal, je jedna z těch starších a jmenuje ‚Spisovatel‘ a přečíst si jí můžete zde Dostat se do mozku spisovatele nemusí být to nejlepší, co vás může potkat. Zvlášť když se chce pomstít.

Třetí část rozhovoru pro isport.cz

Třetí část rozhovoru s pro isport.cz najdete zde. Druhou část najdete zde a tu první zde.

Druhá část rozhovoru pro isport.cz

Druhá část rozhovoru s pro isport.cz najdete zde. Tu první najdete zde.

Dvacetileté výročí. Čas na změnu.

Penta gym Praha letos v létě oslavil kulaté výročí. Dvacetiny. S určitostí tak patří mezi nejstarší oddíly věnující se MMA a Brazilské jiu-jitsu v Česku. Možná je i v tomto ohledu vůbec nejstarší, ale nevím to jistě, takže bych se nerad někoho dotknul. Dějiny Penty nejsou jen o lidech, ale i o prostorách, z kterých z potu a dřiny vzešli velcí bojovníci nebo i rekreační nadšenci. První kroky Penta gymu jsou spojeny s tělocvičnou ve Strašnicích, která bývala v první řadě domovem Wing Tsun akademie Bohuslava ‚Míly‘ Jedličky. Pod jeho vedením jsem dělal nejen WT, ale následně mě i připravoval do zápasu ve Vale Tudo (předchůdci dnešního MMA).

Celý článek